Manager-newsy

SPRAWDŹ CO SIĘ U NAS DZIEJE

26 Czerwiec 2016

Gotowanie z Gesslerem! Będzie się działo!

Serdecznie zapraszamy na kolejną imprezę z naszym udziałem. 26 czerwca 2016 w Galerii Jurajskiej odbędzie się kulinarna przygoda z Mateuszem Gesslerem. Takie smaki nie mogą Was ominąc! Po imprezie zapraszamy na fotorelację tego oraz innych wydarzeń   http://www.manager-art.pl/7,1,gal-wydarzenia,_koncerty.html

18 Czerwiec 2016

Dni KŁOBUCKA 18-19 CZERWIEC

Kolejne duże wydarzenie za Nami. Tym razem mieliśmy przyjemność organizować DNI Kłobucka! Atrakcje bawiły zarówno dużych jak i małych uczestników. Oprócz tego na scenie gościliśmy wielu wspaniałych artystów oraz gwiazdy. Jakie? Zapraszamy do naszego portfolio!

22 Maj 2016

NAUKA + PIKNIK= KOCHAMY TO!

To było wydarzenie! Galeria zmieniona w lobalatorium, a wiedza przekazywana w sposób przyjemny dla każdego! Politechnika Częstochowska i MANAGER wie jak to robić!

18 Maj 2016

MANAGER i Targi Pracy

Jak co roku, uczestniczyliśmy w Częstochowskich targach pracy organizowanych w Parku Przemysowo- Technologicznym. Nasza agencja to zespół młodych zdolnych ludzi, którzy uwielbiają wyzwania i nowości. Dlatego tez chcielibyśmy dac szansę i mozliwośc rozwoju kolejnemu członkowi naszej małej rodziny. Stanowisko na jakie mogli aplikowac chętni to GRAFIK KOMPUTEROWY. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują nowych mozliwosci i mozliwości rozwoju!

11 Maj 2016

Otwarcie salonu KROTOSKI CICHY w Częstochowie

Kolejne wyzwanie organizacyjne za Nami!  Tym razem nasze działania dotyczyły otwarcia nowego salonu samochodów uzytkowych Krotoski- Cichy. Imprezę ubarwiło wiele samochodowych atrakcji oraz pyszny grill.

Na zdjęciową relację zapraszamy do zakładki PORTFOLIO - IMPREZY FIRMOWE

26 Marzec 2016

WESOŁYCH! KOLOROWYCH!
Manager-o-nas

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt