Manager-newsy

SPRAWDŹ CO SIĘ U NAS DZIEJE

22 Maj 2016

NAUKA + PIKNIK= KOCHAMY TO!

To było wydarzenie! Galeria zmieniona w lobalatorium, a wiedza przekazywana w sposób przyjemny dla każdego! Politechnika Częstochowska i MANAGER wie jak to robić!

18 Maj 2016

MANAGER i Targi Pracy

Jak co roku, uczestniczyliśmy w Częstochowskich targach pracy organizowanych w Parku Przemysowo- Technologicznym. Nasza agencja to zespół młodych zdolnych ludzi, którzy uwielbiają wyzwania i nowości. Dlatego tez chcielibyśmy dac szansę i mozliwośc rozwoju kolejnemu członkowi naszej małej rodziny. Stanowisko na jakie mogli aplikowac chętni to GRAFIK KOMPUTEROWY. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują nowych mozliwosci i mozliwości rozwoju!

11 Maj 2016

Otwarcie salonu KROTOSKI CICHY w Częstochowie

Kolejne wyzwanie organizacyjne za Nami!  Tym razem nasze działania dotyczyły otwarcia nowego salonu samochodów uzytkowych Krotoski- Cichy. Imprezę ubarwiło wiele samochodowych atrakcji oraz pyszny grill.

Na zdjęciową relację zapraszamy do zakładki PORTFOLIO - IMPREZY FIRMOWE

26 Marzec 2016

WESOŁYCH! KOLOROWYCH!

20 Marzec 2016

W Częstochowie znów się DZIEJE!

Galeria Jurajska po raz koleny organizuje fantastyczne wydarzenie! CASTINGI, POKAZY MODY oraz koncert ANTKA SMYKIEWICZA. Oczywiście nie mogło Nas tam zabraknąc :) Serdecznie zapraszamy w niedzielę 20 marca!

7 Marzec 2016

MARCOWA PROMOCJA MANAGERA

Zapraszam do skorzystania z rewelacyjnej oferty promocyjnej!

Więcej informacji: sekretariat@manager-art.pl

Manager-o-nas

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt