Manager-newsy

SPRAWDŹ CO SIĘ U NAS DZIEJE

9 Styczeń 2015

BĄDŹMY SZLACHETNI!

MANAGERA nie mogło zabraknąć podczas tegorocznej Akcji Gwiazdka 2014 organizowanej przez Stowarzyszenie Pedagogiki Alternatywnej we współpracy z Partnerstwem na Rzecz Aktywności Lokalnej "Raków- Reaktywacja" Jesteśmy DUMNI z tego, że wspieramy i pomagamy! Również, gorąco namawiamy do uczestwnictwa! Podajmy DALEJ to co dobre!

8 Styczeń 2015

Zimowa PROMOCJA!!! Zapraszamy

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej SUPER oferty na projekt z wydrukiem BANERU reklamowego!!

15 Grudzień 2014

BARDZO Wesołych Świąt!!

Zbliża się ten piękny czas związany ze Świętami Bożego Narodzenia oraz obchodami Nowego Roku.

Chcemy więc złożyć Wam najlepsze życzenia świąteczne – dużo radości, pomyślności, a także przede wszystkim zdrowia oraz spełnienia najskrytszych marzeń dla Was oraz dla Waszych najbliższych.

6 Grudzień 2014

Spotkanie z Mikołajem- M1 Zabrze

Spotkanie z Mikołajem.... tysiące dziecięcych uśmiechów.... wyjątkowe prezenty.... szalone animacje.... Świąteczne przeboje.... Te i wiele innych atrakcji zagościło w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu. W cudowną Magię Świąt wprowadził wszystkich jak zwykle TEAM Manager :)

16 Listopad 2014

Mikołaj :)

Zaskocz na Mikołaja słodkim upominkiem z Twoim LOGO!  Pyszny, piernikowy Renifer to doskonały pomysł aby osłodzić relacje między Partnerami w Biznesie czy Pracownikami! Zapraszamy do zapytań.

25 Październik 2014

Rabat Night w Galerii Jurajskiej

Kochani, nadeszła jesień a wraz z nią nowe trendy! 25 października w Galerii Jurajskiej odbył się dzień jesiennych rabatów, ale nie tylko! Nasz team po raz kolejny był organizatorem wspaniałego pokazu na którym zagościli nie tylko modele i modelki ale również znani modowi blogerzy. Scena przepełniona była najmodniejszymi stylizacjami w której każdy mógł znaleźć coś dla siebie. A więc...? Na zakupy!

Manager-o-nas

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt