Manager-newsy

SPRAWDŹ CO SIĘ U NAS DZIEJE

9 Październik 2014

TWOJA Kampania Wyborcza

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na swoją Kampanię Wyborczą, nie wiesz jakie materiały promocyjne okażą się dla Ciebie najtrafniejsze- skontaktuj się z Nami! Pomożemy dobrać najbardziej efektywną formę promocji, zapewnimy kompleksową obsługę od projektu do ostatecznej realizacji. Zachęcamy do kontaktu.

18 Wrzesień 2014

Rebranding Auchan

Uczestniczymy w wydarzeniu rebrandingu francuskiej sieci Auchan z przejętego hipermarketu REAL w Częstochowie            i Opolu. Wielkie otwarcie Auchan Częstochowa w dzielnicy Północ, odbędzie się 18 września o godzinie 10.00

Życzymy udanych zakupów :)

1 Wrzesień 2014

Wrześniowa PROMOCJA

Zapraszamy do skorzystania z wrześniowej oferty na druk.  W naszej comiesięcznej promocji oferujemy kalendarze jednodzielne w cenie 510zł - 100szt. Projekt GRATIS!!

31 Sierpień 2014

WYŚCIGI Razem Bezpiecznie

Za nami kolejna IV edycja Wyścigów Razem Bezpiecznie organizowana w Częstochowie. Korytarz Północny- miejsce gdzie odbywały się wyścigi przepełniony był pięknymi, szybkimi samochodami oraz widzami. W tym dniu nie zabrakło emocji ale również i NAS. Zarówno zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY!

12 Wrzesień 2014

Wiosenny pokaz mody

Nie wiedziałeś jakie trendy obowiązywać będą tego lata? Nie mogło zabraknąć Cię w Galerii Jurajskiej . Wiosenny pokaz mody pozwolił nabrać świeżego spojrzenia na wiosenny look. Ci, którzy bawili się razem z Nami, przekonali się co obowiązkowo powinno znaleźć się tego lata w szafie! Na scenie zagościła również Maja Sablewska.

14 Czerwiec 2014

Weekend zdrowia i urody

Jeśli kochasz sport, ruch, aktywność fizyczną i dbasz o zdrowie? Mamy nadzieję że nie zabrakło Cię 13-14 czerwca,  w Galerii Jurajskiej, ponieważ organizowaliśmy tam „Weekend zdrowia    i urody” z dziesiątkami atrakcji dla aktywnych! Nie zabrakło m.in. warsztatów i pokazów fitness, zumby, bosku, nordic walkingu, tańców towarzyskich dla dzieci     i wiele innych a na deser odbył się taniec pool dance!

Manager-o-nas

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt