Manager-newsy

SPRAWDŹ CO SIĘ U NAS DZIEJE

25 Październik 2014

Rabat Night w Galerii Jurajskiej

Kochani, nadeszła jesień a wraz z nią nowe trendy! 25 października w Galerii Jurajskiej odbył się dzień jesiennych rabatów, ale nie tylko! Nasz team po raz kolejny był organizatorem wspaniałego pokazu na którym zagościli nie tylko modele i modelki ale również znani modowi blogerzy. Scena przepełniona była najmodniejszymi stylizacjami w której każdy mógł znaleźć coś dla siebie. A więc...? Na zakupy!

12 Październik 2014

Uroczyste Otwarcie Węzła DK-1 w Częstochowie

Jesteśmy dumni z uczestnictwa i współorgaznizowania największej inwestycji drogowej w naszym mieście. Mowa oczywiście o budowie wiaduktu na skrzyżowaniu z DK-46- połączenie z ul. Srebrną. Uroczysty festyn z tej okazji odbył się w niedzielę 12.10.2014 na parkingu CASTORAMY w okolicach węzła. Podczas wydarzenia gościnnie wystąpił Kamil Bednarek wraz z zespołem.

9 Październik 2014

Październikowa PROMOCJA

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej październikowej promocji na druk kalendarzy !!

 

9 Październik 2014

5 Urodziny Galerii Jurajskiej

Wspólnie z Galerią Jurajską świętowaliśmy jej 5 Urodziny. Emocji nie brakowało, było wiele atrakcji, do wygrania wiele nagród a największą z nich SAMOCHÓD. Wszystkim zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!  i oczywiście zapraszamy na zakupy ;)

9 Październik 2014

TWOJA Kampania Wyborcza

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na swoją Kampanię Wyborczą, nie wiesz jakie materiały promocyjne okażą się dla Ciebie najtrafniejsze- skontaktuj się z Nami! Pomożemy dobrać najbardziej efektywną formę promocji, zapewnimy kompleksową obsługę od projektu do ostatecznej realizacji. Zachęcamy do kontaktu.

18 Wrzesień 2014

Rebranding Auchan

Uczestniczymy w wydarzeniu rebrandingu francuskiej sieci Auchan z przejętego hipermarketu REAL w Częstochowie            i Opolu. Wielkie otwarcie Auchan Częstochowa w dzielnicy Północ, odbędzie się 18 września o godzinie 10.00

Życzymy udanych zakupów :)

Manager-o-nas

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt