Manager-newsy

SPRAWDŹ CO SIĘ U NAS DZIEJE

12 Wrzesień 2014

Wiosenny pokaz mody

Nie wiedziałeś jakie trendy obowiązywać będą tego lata? Nie mogło zabraknąć Cię w Galerii Jurajskiej . Wiosenny pokaz mody pozwolił nabrać świeżego spojrzenia na wiosenny look. Ci, którzy bawili się razem z Nami, przekonali się co obowiązkowo powinno znaleźć się tego lata w szafie! Na scenie zagościła również Maja Sablewska.

14 Czerwiec 2014

Weekend zdrowia i urody

Jeśli kochasz sport, ruch, aktywność fizyczną i dbasz o zdrowie? Mamy nadzieję że nie zabrakło Cię 13-14 czerwca,  w Galerii Jurajskiej, ponieważ organizowaliśmy tam „Weekend zdrowia    i urody” z dziesiątkami atrakcji dla aktywnych! Nie zabrakło m.in. warsztatów i pokazów fitness, zumby, bosku, nordic walkingu, tańców towarzyskich dla dzieci     i wiele innych a na deser odbył się taniec pool dance!

30 Sierpień 2014

GIEŁDA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

Wspólnie z Galerią Jurajską organizujemy Giełdę Zajęć Pozalekcyjnych 30 sierpnia 2014. Jeśli Twoja pociecha lubi aktywnie spędzać czas jest żywiołowa i kreatywna - te Targi są właśnie dla Was! Każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy całe rodziny. W programie, pokazy na scenie, zabawy dla dzieci, przekąski a także porady psychologa.

Serdecznie Zapraszamy!

A po Giełdzie, zapraszamy na fotorelację 

Manager-o-nas

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt