Manager-newsy

SPRAWDŹ CO SIĘ U NAS DZIEJE

9 Październik 2014

Październikowa PROMOCJA

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej październikowej promocji na druk kalendarzy !!

 

9 Październik 2014

5 Urodziny Galerii Jurajskiej

Wspólnie z Galerią Jurajską świętowaliśmy jej 5 Urodziny. Emocji nie brakowało, było wiele atrakcji, do wygrania wiele nagród a największą z nich SAMOCHÓD. Wszystkim zwycięzcom serdecznie GRATULUJEMY!  i oczywiście zapraszamy na zakupy ;)

9 Październik 2014

TWOJA Kampania Wyborcza

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na swoją Kampanię Wyborczą, nie wiesz jakie materiały promocyjne okażą się dla Ciebie najtrafniejsze- skontaktuj się z Nami! Pomożemy dobrać najbardziej efektywną formę promocji, zapewnimy kompleksową obsługę od projektu do ostatecznej realizacji. Zachęcamy do kontaktu.

18 Wrzesień 2014

Rebranding Auchan

Uczestniczymy w wydarzeniu rebrandingu francuskiej sieci Auchan z przejętego hipermarketu REAL w Częstochowie            i Opolu. Wielkie otwarcie Auchan Częstochowa w dzielnicy Północ, odbędzie się 18 września o godzinie 10.00

Życzymy udanych zakupów :)

1 Wrzesień 2014

Wrześniowa PROMOCJA

Zapraszamy do skorzystania z wrześniowej oferty na druk.  W naszej comiesięcznej promocji oferujemy kalendarze jednodzielne w cenie 510zł - 100szt. Projekt GRATIS!!

31 Sierpień 2014

WYŚCIGI Razem Bezpiecznie

Za nami kolejna IV edycja Wyścigów Razem Bezpiecznie organizowana w Częstochowie. Korytarz Północny- miejsce gdzie odbywały się wyścigi przepełniony był pięknymi, szybkimi samochodami oraz widzami. W tym dniu nie zabrakło emocji ale również i NAS. Zarówno zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY!

Manager-o-nas

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

kontakt